2018 m. kovas mėn. 15 d., Ketvirtadienis

R. Račkauskas: laikomės nulinės tolerancijos korupcijai principo

Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas kreipėsi į Panevėžio apygardos prokuratūrą. Prokurorų prašoma išsiaiškinti, ar Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pateiktos išvados dėl trijose Savivaldybės įmonėse nustatytų pažeidimų nesuteikia pagrindo pradėti ikiteisminių tyrimų dėl korupcinio pobūdžio ir kitų nusikalstamų veikų.

„Laikomės nulinės tolerancijos korupcijai principo, taip bus ir šiuo atveju. STT išvadas vertinsime atsakingai ir principingai. Viena, kai pažeidimai yra procedūriniai ir gali būti pataisyti. Kas kita, kai tai akivaizdus sisteminis aplaidumas, miestui ir panevėžiečiams kainuojantis šimtus tūkstančių eurų. Pirmadienį laukia pokalbiai ir su įmonių vadovais, ir su valdybų nariais, po jų priimsime sprendimus“,- sako meras R. Račkauskas.

Skaitykite: http://www.panevezys.lt/

2018 m. kovas mėn. 12 d., Pirmadienis

Kovo 11-ąją KARTU

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Pilietinio judėjimo KARTU nariai šventė KARTU. Pilietinis Judėjimas KARTU nuotrauka.

 

Pilietinis Judėjimas KARTU nuotrauka.

2018 m. kovas mėn. 11 d., Sekmadienis

Sveikiname!

foto11.jpg

Lietuva bus tokia,

kokie būsime mes.

Su mūsų Laisvės švente!

Povilas Urbšys

2018 m. Vasaris mėn. 22 d., Ketvirtadienis

Panevėžio miesto tarybos Valdančiosios daugumos narių pareiškimas

Miesto biudžetas neabejotinai yra vienas svarbiausių sprendimų, kuriuos turi priimti Taryba, todėl dėmesys jam nestebina. Tačiau Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio skyrius (toliau tekste – konservatoriai) ir toliau stebina savo keistokomis įžvalgomis. Pasak jų, biudžetas formuojamas be strateginių krypčių. Leiskite ilgai prie miesto vairo stovėjusiems ir „strategiškai“ miestą į griovį vairavusiems politikos senbuviams priminti – biudžetas formuojamas pagal Biudžeto sandaros įstatymą, pagal miesto strategiją ir joje numatytus prioritetus. Beje, pastarieji patvirtinti pačios miesto tarybos.

Skaitykite: https://jp.lt/

2018 m. Vasaris mėn. 19 d., Pirmadienis

Įteikta Pilietinio judėjimo KARTU „Metų žmogaus“ nominacija

27867643_1101119023409202_1137118507787504517_n.jpgVasario 18 d. Sveikatingumo centre „Vidmavita“ vyko Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtas renginys. Susirinkusius pasveikino ,,Vidmavitos“ įkūrėjas Vidmantas Kartanas. Kraštotyrininkas ir „Lietuvai pagražinti" draugijos narys Algimantas Stalilionis nuoširdžiai pasidalino prisiminimais apie ką tik įšleistos savo ir dr. Vykinto Vaitkevičiaus knygos ,,Laisvės ir Tėvynės gynėjai 1918-1920 m.“ kelią iki skaitytojo. Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė, Panevėžio literatų draugijos ,,Polėkis’’ narė Onutė Striškienė labai įdomiai ir išsamiai pateikė žinias apie Algimanto Stalilionio įdėtą darbą ruošiant knygą spaudai. Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino visus su Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiu ir įteikė Vidmantui Kartanui Pilietinio Judėjimo Kartu įsteigtą nominaciją ,,Metų žmogus’’.

2018 m. Vasaris mėn. 16 d., Penktadienis

Lietuvos valstybes atkūrimo šimtmetis

27972932_1517234275063493_5308245165751399647_n.jpgVasario 16 d. Pilietinis judėjimas KARTU šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Visi kartu dalyvavo gyva grandine apjuosiant Panevėžio miesto centrą, šventiniame minėjime Laisvės aikštėje, laikrodžio prie J. Masiulio knygyno atidaryme ir pašventinime. Visi kartu su šventine eisena žygiavo į šventinį koncertą Cido arenoje.

2018 m. Vasaris mėn. 15 d., Ketvirtadienis

Apdovanota Karolina Nendrė Paliulienė

maza.jpgLietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybės atkūrimo 100-mečio proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė 100 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečių.

„Jau rytoj įžengsime į naują, atkurtos Lietuvos šimtmetį. Mūsų šalis skaičiuoja tūkstančius metų savo istorijos, tačiau būtent šiandieninė Lietuva yra girdima, matoma, gerbiama ir kaip niekada turi daug draugų. Ir tai įrodė savo darbais mūsų partneriai ir draugai, kai iškilo grėsmė išorėje, kad mes esame ne vieni. Didžiuojuosi, kad Lietuva būtent tokia, kad Lietuva gali pasitikėti savo ateitimi, savo žmonėmis, nes jūs ir esate visa Lietuva“, – sakė Prezidentė.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota Karolina Nendrė Paliulienė.

2018 m. Vasaris mėn. 15 d., Ketvirtadienis

Teisme – Panevėžio mero pergalė prieš etikos sargus


59.jpg

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs mero skundą, konstatavo, kad Vyriausioji tarnybinės etikos komisija buvo neteisi, konstatavusi jį supainiojus viešuosius ir privačius interesus, ir panaikino tokį jos sprendimą.

Dabar jau pripažintas neteisėtu etikos sargų verdiktas buvo gerokai išjudinęs Panevėžio politinį laivą. Mojuodama būtent VTEK išvadomis, Tarybos opozicija netgi buvo pradėjusi interpeliacijos merui procedūrą.


Skaitykite daugiau: https://naujienos.alfa.lt/

2018 m. Vasaris mėn. 13 d., Antradienis

Tarp G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio laureatų – panevėžiečiai

Petkevicaites_medalis-e1353670913636.png

Už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą apdovanojami visuomenininkas Julius Beinortas, etninių kultūrų specialistė Elena Bradūnaitė-Aglinskienė, kraštotyrininkas Romas Kaunietis, etnografas Algirdas Svidinskas.

Už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą medalius gaus literatūrinių projektų kuratorė ir mecenatė Rūta Elijošaitytė-Kaikarė, verslininkas Ruslanas Linevas, kultūros veikėja Karolina Masiulytė-Paliulienė, senovinės technikos muziejaus įkūrėjas Justinas Stonys.

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos skyriaus vedėja Daiva Nakrošienė, kraštotyrininkas Algimantas Stalilionis, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja Lina Šimkevičienė, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šilalės filialo pirmininkė Teresė Ūksienė apdovanojami už savanorystės kultūros sklaidą Lietuvoje.

Skaitykite daugiau: https://naujienos.alfa.lt/

2018 m. Sausio mėn. 30 d., Antradienis

Vadovo tribūna

Apie priimtą sprendimą dėl naujosios autobusų stoties - pokalbis su Panevėžio miesto meru RYČIU RAČKAUSKU.

Kodėl tiek metų Panevėžyje nebuvo atnaujinama autobusų stotis?

Jau ir sunku suskaičiuoti, kiek įvairiausių pasiūlymų ir planų šia tema yra girdėję panevėžiečiai. Kažkada ją norėta kelti į Kniaudiškių kvartalą, geležinkelio stoties rajoną, autobusų parko teritoriją Beržų gatvėje. Tačiau visa tai ir liko kalbomis, kurios suaktyvėdavo kaskart artėjant rinkimams.

Svarstymai iškelti stotį iš centro buvo, ko gero, patys keisčiausi. Visais laikais autobusų stotys buvo integruotos į miesto centrą ir jų iškėlimas į pakraščius nepasiteisino. Sumanymas stotį iškelti į autobusų parko teritoriją iš principo atrodė „neskaniai“, nes būtų padidinęs finansinę naštą Savivaldybei. 2015 m., kol nebuvome gavę investuotojo pasiūlymo, galimybės leido modeliuoti tik ribotą dabartinio stoties pastato atnaujinimą, o keleivių atvykimo ir išvykimo aikšteles uždengti stogine. Buvo rengiamas investicinis projektas, tačiau akivaizdu, kad jį įgyvendinę nebūtume nei atgaivinę stoties prieigų, nei turėję šiuolaikišką stotį, kokią galime turėti dabar.

Skaitykite: http://www.panevezys.lt

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 2 iš 76